- 1 september 2022
- Posted by: dwvLOB2
- Categorie: Nieuws, Onderwijs, VO

In opdracht van de Decanenkring havo vwo Eemland hebben we van De Wereld van LOB het oriëntatie- en inschrijfplatform LOBeemlandhv.nl mogen ontwikkelen. Via deze site oriënteren leerlingen zich op de elf profielen van het hoger onderwijs en kunnen ze zich aanmelden voor de Eemland StudieVoorlichtingen. De rest van het jaar kunnen leerlingen op lobeemlandhv.nl ook terecht voor alle hbo- en wo open dagen.
Om de Eemland StudieVoorlichtingen onderdeel te laten zijn van het programma rondom loopbaanontwikkeling en -begeleiding (LOB) komt de site met een compleet lespakket.
De LOB-activiteit wordt afgesloten met een concreet eindproduct dat vervolgens aan de orde kan komen in een reflectiegesprek.
Ontdekkingen uit de ervaring en het gesprek kunnen worden toegevoegd aan het loopbaandossier. De Eemland StudieVoorlichting en het lespakket dragen bij aan het maken van een passende profiel- en studiekeuze.
Wil je voor jouw regio ook een oriëntatie- en inschrijfplatform? Neem dan contact op.
© 2022, Daniël Kers, De Wereld Van LOB